תחומי פעילות

1

מצלמות אבטחה -טלוויזיה במעגל סגור – הקלטה דיגיטלית

חברת קומ-סייף מתכננת, מתקינה ומתחזקת מערכות טלויזיה במעגל סגור – הקלטה דיגיטלית DVR\NVR

לפרטים נוספים
2

מערכות למדידת חום- פתרונות קורונה

מתוך הבנה כי סביבת העבודה בעידן הקורנה חייבת להישמר מוגנת וסטרילית מפני הדבקות ועל מנת לשמור על אוכלוסית העובדים/לקוחות,התחלנו בשיווקה של מערכת למדידת חום ועטית מסכה המאפשרת התניית כניסה לאזורים מבוקרים או חללי עבודה/חללי קבלת קהל/ ריצפות ייצור/ חנויות וכדומה .

לפרטים נוספים
3

מערכות אזעקה

חברת קומ-סייף מתכננת, מתקינה ומתחזקת מערכות פריצה ממוחשבות לאתרים השונים. תיכנון נכון של מערך גלאים מתאים ואפקטיבי יאפשר תגובות אמיתיות של מערכת הפריצה ללא התראות שווא מיותרות המורידות את האמון במערכת.

לפרטים נוספים
4

מערכות בקרת כניסות

חברת קומ-סייף מציעה מגוון פתרונות למידור ובקרת כניסה מבוססות קריאה מסוגים שונים – כרטיס קירבה, קריאה ביומטרית וזיהוי פנים. המערכות הינן מודולריות וניתנות להתרחבות בהתאם לצרכי הארגון. מערכת בקרה מרכזית מבוססת תוכנה לניהול תאפשר קריאה של הנתונים מהדלתות ותייצר דאטה בייס בהתאם.

לפרטים נוספים
5

וידיאו אנליטיקה

כחלק מניהול ותחקור אירועי וידאו בניסיון להתחקות אחר גורם חשוד מתכננת ומתקינה חברת קומ-סייף מערכי אנליטיקה היקפיים\פנימיים המאפשרים תיחקור מהיר ויעיל בזמן אמת עם קבלת האינדיקציה מהמצלמות

לפרטים נוספים
6

אינטגרציה מערכתית ,חדרי שו"ב

לחברת קומ-סייף סל פתרונות טכנולוגיים לשליטה ובקרה על מערך המגון והאבטחה לכל אתר ואתר בהתאם לרגישותו המבצעית והיכולות הכלכליות של הארגון

לפרטים נוספים
7

מערכות אינטרקום וכריזה

חברת קומ-סייף מתקינה ומתחזקת מערכות אינטרקום ומערכות כריזה IP

לפרטים נוספים
8

תיכנון ואפיון טכני למערכות אבטחה

בכדי ליצור אופטימיזציה בין הצרכים המבצעיים-תפעוליים של מערך אבטחה אלקטרוני לבין הציוד המתאים, קיים צורך באפיון מקצועי של המערכות. ההיצע הגדול בענף מחייב אותנו להתעדכן תדיר בטכנולוגיות החדישות, כדי לספק ללקוח את הציוד הטוב והמתאים ביותר על בסיס שיקולי עלות-תועלת.

לפרטים נוספים
9

תיקי שטח וסקרי סיכונים

חברת קומ-סייף מבצעת סקרי סיכונים, אובדן ומניעה כחלק מחבילת האבטחה המסופקת ללקוחותיה. השירות ניתן הן בהיבטים הטכניים-מערכתיים והן בהיבטי אבטחת המידע והגניבות.מתוך ההכרה בכך שמידע שווה כסף רב, מודיעין עסקי וריגול תעשייתי הפכו לכלי אינטגרלי במערך העסקי של חברות במשק.

לפרטים נוספים